PORTFÓLIO

Aká je cena za svadobné fotenie?

Cena závisí od viacerých faktorov, jednotlivé balíčky posielam na požiadanie, základný balíček začína na sume 659 eur. Pre bližšie informácie o cene ma prosím kontaktujte v sekcií INFO / KONTAKT.

Kedy ste v svadobný deň k dispozícií?

V svadobný ďen som k dispozícií od 10:30 a fotím najneskôr do 01:30 v noci, každá ďalšia hodina je za príplatok 50 eur.

Fotíte aj poobradové gratulácie?

Vzhľadom na to, že z gratulácií nevznikajú najlepšie fotky, fotím len 5-6 najbližších členov rodiny a následne sa presúvam fotiť priestory, v ktorých sa bude odohrávať hostina. Spoločné fotky s hosťami, príbuznými a kamarátmi fotím v akejkoľvek chvíli na Vaše požiadanie.

Je možné fotiť svadbu aj mimo Košic?

Cestovanie je jednou z mojich najväčších záľub, preto nemám problém vycestovať za Vaším svadobným dňom kdekoľvek. Pre bližšie informácie o podmienkach ma prosím kontaktujte na podstránke INFO / KONTAKT.

Koľko fotiek je odovzdaných, upravených a ako dlho sa na ne čaká?

Počet fotiek záleží aj od počtu hostí. Zo svadobného dňa garantujem cca 600+ fotiek, z portrétového fotenia cca 30+. Každú jednu fotku osobne upravujem. Fotky odovzdávam najneskôr mesiac od svadobného dňa.

Je možné po odovzdaní fotiek meniť úpravu, poprípade dostať neupravené fotky/video?

Spokojnosť mojich klientov je u mňa vždy na prvom mieste, avšak vzhľadom na to, že si ma objednávate na základe ukážok mojich prác, či už tu na stránke, alebo iných sociálnych sieťach, si vyhradzujem úpravu (farby, kontrast,…) ponechať v mojej réžií. Neupravené fotky neodovzdávam kvôli zachovaniu môjho osobitného štýlu úpravy.

Aké percento fotiek bude v čiernobielej?

Do čiernobielej dávam fotky zhruba v 10 až 20 percentách z celkového počtu odovzdaných fotiek. Pre priaznivcov čiernobielej fotky ponúkam možnosť nafotenia celej svadby v čiernobielej za zvýhodnenú cenu.

Na akom mediálnom nosiči a v akej kvalite svoje fotky dostaneme?

Výstup zo svadby odovzdávam na ozdobnom usb v drevenom prevedení s gravírovaným nápisom Naša svadba. Fotky odovzdávam v dostatočnej kvalite pre tlač na väčšie formáty ako je A3.

Aký je Váš prístup k zaznamenávaniu svadobného dňa?

Pri fotení, alebo točení sa snažím zasahovať čo najmenej. Mojim hlavným cieľom je zachytiť atmosféru, úsmevy, pohľady Vášho svadobného dňa bez toho aby som ho narúšal svojimi pokynmi. Samozrejme pri portrétovom fotení sa inštrukciám z mojej strany nevyhneme, avšak aj nimi sa snažím dostať z Vás prirodzené emócie. V praxi to vyzerá asi tak, že namiesto toho aby som Vás 5 minút šteloval do nacvičenej polohy, Vás nechám prejsť sa a interaktovať medzi sebou. Výsledkom sú nestrojené, prirodzené fotky :)

Máte pre nás nejaké svadobné tipy pre čo najlepšie zaznamenanie nášho veľkého dňa?

Ako som spomínal vyššie, do svadobného dňa sa snažím veľmi nezasahovať, kolegovia z Kaco video na svojej stránke však pekne zhrnuli tipy pre svadobné páry, s ktorými sa viem veľmi dobre stotožniť :)

V prípade, že ste tu svoju otázku nenašli...

...neváhajte ma kontaktovať či už v sekcií info, alebo osobne. Na kávičku si nájdem vždy čas :)